Вітаємо Вас на офіційному сайті КЗ "Хижинецький ліцей" КЗ - Новини

Новини

Головна » Новини   

Запрошуємо на випускний вечір 29 червння на 16.00.

Перший дзвоник, перший дзвоник продзвенить...

  Перше вересня – це радісне свято мудрості, радості, надій та сподівань.З нетерпінням чекали його і діти, і вчителі, і батьки. Адже, після важкого літа  з ремонтними роботами всі з радістю та хвилюванням переступлять поріг оновленої
 школи.
   
У цей хвилюючий та відповідальний день до Хижинецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів із щирими вітаннями завітали гості: 
- голова Вінницької районної державної адміністрації В.Б.Шмігель;
- підприємець Віталій Павловський, координатор фонду «Соціально-відповідальний бізнес»;
- настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці ієрей Ілля;
- очільник територіальної громади В.П. Шевчук;
- заступник селищного голови смт Вороновиці,колишній випускник навчального закладу Р.В.Цьомик;
- учасник АТО, майор спецназу С.Демченко;
- депутат районної ради А.В. Верховод.
 
 
   Голова Вінницької районної державної адміністрації В.Б.Шмігель зі щирими словами привітань звернувся до вчителів, учнів, батьків. У своєму виступі керманич району також зазначив, що завдяки спільним зусиллям районної та сільської влади, територіальної громади та підприємців краю сьогодні відремонтовано дах, міжповерхове покриття, підлогу та замінено 26 вікон в навчальному закладі. Також Віктор Борисович наголосив, що потрібно працювати на перспективу: відремонтувати спортивний зал, зробити ремонт в другому крилі школи, впорядкувати внутрішні вбиральні.
   Підприємець Віталій Павловський, координатор фонду «Соціально-відповідальний бізнес» ще з літа провів роботу з дітьми із соціально-незахищених родин. І тому, в святковий день 1 вересня на урочистій лінійці їм було вручено 10 комплектів комп’ютерів. Віталій Борисович зазначив, що підтримуючи громаду села Хижинець, він це робить не заради реклами або преференцій, адже це нормально підтримувати тих, хто поруч, щоб ці діти стали повноцінними громадянами нашої країни та втілили в життя свої нові здобутки та вміння.
 Класні керівники провели годину спілкування «Україна – країна в якій я живу», на  якій уміло поєднали події сьогодення та історичне минуле нашої країни.
 
 

 

28.09.2015 | Aдмін

Вернутись назад