Вітаємо Вас на офіційному сайті КЗ "Хижинецький ліцей" КЗ - Новини

Новини

Головна » Новини   

Запрошуємо на випускний вечір 29 червння на 16.00.

ОГОЛОШЕННЯ

 Учитель початкових класів Гуменюк О. І та її вихованці  запрошують  відвідати виховний захід у 1 класі  "Ой роде наш красний...", який відбудеться 21.11.2016 року  о 13.00 год


Класний керівник Проніна О. П. та її вихованці запрошують відвідати виховний захід у 8 класі "Я обираю здоров'я" , який відбудеться 25.11.2016 року 0 08.30

18.11.2016 | Aдмін | Читати далі

Вітаємо переможців

Шкільна команда у складі Наконечного Олексія (10 клас), Власюка Володимира (10 клас), Наконечної Вікторії (8 клас), Коров'ячук Катерини (7 клас) прийняли участь в районних спортивних змаганнях з настільного тенісу і посіла ІІІ загальнокомандне місце.

 

  Наконечний Олексій учень 10 класу зайняв ІІІ місце в районних спортивних змаганнях з настільного тенісу в особистому заліку.

17.11.2016 | Aдмін | Читати далі

Вітаємо переможців

Щуровська Тетяна учениця 5 класу нагороджена диплом І ступеня за зайняте І місце у ІІ (районному) етапі та димлом ІІ ступеня за зайняте ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

 

 Гуменюк Денис учень 10 класу нагороджений дипломом І ступеня за зайняте І місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

 

15.11.2016 | Aдмін | Читати далі

Зі святом Вас - Учителі

    Професія вчителя - одна з найбільш благородних і необхідних професій нашого суспільства. Саме Вчитель відіграє велику роль у формуванні становленняособистості, а значить, впливає на подальшу долю суспільства. 
Важливо, щоб наші діти навчалися із задоволенням і набували не тільки знання, але і вміли будувати відносини між собою, цінувати і любити природу, поважали той навколишній світ, в якому ми живемо. 
     В Хижинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов святковий концерт присвячений Дню вчителя. Гарні пісні, вірші, дотепні жарти підняли всім настрій та подарували багато позитиву.  
    Учителям дуже сподобався один із оригінальних подарунків учнів: педагогів розсадили на задніх партах, а діти самі проводили уроки. Вчителі отримали відпочинок від роботи і нові несподівані емоції. Своїх вихованців за це хвалять, бо, кажуть, насправді чекають від дітей не подарунків, а жаги до знань, щирості та подяки.Учні та класні керівники не забули привітати та відвідати вчителів- пенсіонерів.
    Тож низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.
Хай засіяна невтомною працею освітянська нива урожаїть новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі.
Бажаємо вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!
 
04.10.2016 | Aдмін | Читати далі

Ми – переможці!

За вікном осінь. Тихо шелестить листя, весело повіває вітер, небо вкрите  хмарами. Все зачаровано цією дивовижною поро. Незважаючи на холодний день учні різних шкіл, професійно-технічних закладів вирушають до м. Вінниці у державний професійно-технічний навчальний заклад «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище №4». Вони їдуть в цей заклад недаремно, а на третій одласний конкурс медіа, де їм будуть вручати грамоти і дипломи за певні досягнення. Ми також потрапили на цей конкурс. Приїхавши, ми одразу зустріли Світлану Травневу, яка теплотою своїх слів підтримала нас .
   Проведена екскурсія показала, що в училищі добре укомплектовані компютерні класи, навчальні та виробничі кабінети, спортивна та актова зали. Цікаво було переглянути експозиції музеїв ретротехніки, народознавства та історії навчального закладу.
   Варто відзначити саму церемонію нагородження. Адже чудовий концерт підготовлений організаторами конкурсу підняв усім присутнім настрій та залишив незабутні враження. Наша зазета також вийшла в призери, адже зайняла ІІІ місце у номінації «Краща друкована шкільна газета». Також дипломом ІІ ступеня була нагороджена Суліма Тетяна, учениця 11 класу,  у номінації «Краща стаття у друкованих ЗМІ». Учениця 6 класу Поправко Любов отримала грамоту за ліричний образ української мови створений у статті «Рідна мова».
   Ми дуже задоволені своїми перемогами і не зупинимось на досягнутому., адже ми українці – сильні, вольові, наполегливі та вільні.
Учнівське самоврядування Хижинецької ЗОШ І – ІІІ ст.,
 комісія «Прес - центр», Суліма Тетяна. Учениця 11 класу
 
04.10.2016 | Aдмін | Читати далі

З наступаючим святом Нового року

Вітання від учениці 10 класу - Ільченко Ірини

Бажаю щастя, здоров’я, наснаги,
Багатства, надії, тепла,
Щоб кожну хвилину у вашому серці
Любов нескінченна жила!

22.12.2015 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Всього новин: 84